IUNIK Vitamin Hyaluronic Acid Vitalizing Toner 200ml

209,90₺

  • Marka: IUNIK
  • Ürün Kodu: PLK035845
  • Stok Durumu: Stok Dışı
  • Vergiler Hariç: 209,90₺

Hassas ve narin cildiniz için endişeli misiniz?

Cildiniz cansız ve savunmasız mı?

Temiz ve parlak bir cilt ister misiniz?

 

 
 IUNIK

Vitamin Hyaluronic Acid Vitalizing Toner


Aynı anda, Yatıştırıcı + Besleyici + Canlandırıcı etki! %70 Propolis özü + %12 Hippophae Rhamnoides Meyve Özü İçerir.


 
 
 
 

IUNIK


Nemlendirici Hyalüronik Asit ve Besleyici

Vitaminlerin Mükemmel Karışımı!


 
 
 Hyalüronik Asit Nedir?
 
Hyalüronik asit, serbest radikalleri süpürme ve hücre yenilenmesini destekleme kabiliyeti nedeniyle epidermisin ana bileşenlerinin ayrılmaz bir parçası olarak hizmet eder. Hyalüronik asit aynı zamanda doku onarımında yer aldığı için cildin önemli bir bileşenidir.
 
 
Hippophae Rhamnoides Meyve Özü Nedir?
 
Hippophae Rhamnoides; şekerler, şeker alkolleri, meyve asitleri, vitaminler (C ve K) fenolik bileşenler, karotenoidler, lif, amino asitler, mineraller ve bitki sterollerinden oluşur. Meyve bunların çoğunu yüksek miktarda içerir. Bu nedenle oldukça besleyici kabul edilir. Bitkinin meyvesi, 100 gramda ortalama 695mg C vitamini içeriğine sahiptir. Cildin temiz ve parlak kalmasına yardımcı olur.

 

 
 
 
 PATENTLİ RESMELIN H BİTKİ ÖZÜ İÇERİR
 
 
 
 IUNIK Propolis Synergy Serum Nedir?

RESMELIN H, mükemmel antioksidatif, beyazlatıcı ve antienflamatuar özelliklere sahip sedir yaprağı, dikenli dişbudak ve Japon knotweed bitkisinden oluşan bir bileşendir. Cildin yaşlanmasının ana nedeni olduğu bilinen ultraviyole işinlarından kaynaklanan cilt hasarını en aza indirdiği, cildi dış uyaranlardan ve stresten koruduğu bilinmektedir.
 
 

lunik Vitamin Hyalüronik Acid

Vitalizing Toner'in 4 Etkisi

 

Sadece Güvenli Bileşenler

Sodium Hyaluronate, Water, Hippophae Rhamnoides Fruit Extract, Glycerin,Butylene Glycol, Niacinamide, Trehalose, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Thuja Orientalis Leaf Extract, Zanthoxylum Schinifolium Leaf Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Ethylhexylglycerin, Hydroxyethylcellulose, Pentylene Glycol, Aspalathus Linearis Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, - Commiphora Myrrha Resin Extract, Perilla Frutescens Leaf Extract, Yucca Schidigera Root Extract

 
 
 Ürün Kullanım Şekli

Nasıl Kullanılır?


Temizledikten sonra pamuklu ped veya parmak uçlarınız ile yüzünüze ve boynunuza hafifçe uygulayın.

 


 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

 
İÇERİK BİLGİSİ:

Sodium Hyaluronate, Water, Hippophae Rhamnoides Fruit Extract, Glycerin, Butylene Glycol, Niacinamide, Trehalose, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Thuja Orientalis Leaf Extract, Zanthoxylum Schinifolium Leaf Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Ethylhexylglycerin, Hydroxyethylcellulose, Pentylene Glycol, Aspalathus Linearis Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Commiphora Mynha Resin Extract, Perilla Frutescens Leaf Extract, Yucca Schidigera Root Extract.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi